Mozgáskorlátozottak Balassagyarmati Egyesülete

Anyák napi rendezvény és közgyűlés

2026.05.08 napon megtartottuk éves Közgyűlésünket, és utána megünnepeltük az Anyák napját. Szuper jó hangulattól gondoskodtak a Balassagyarmati Színköri tagok, a kétórás zenei blokkot Simon Tamas (Tomi zene) szolgáltatta. Köszönet és 1000 hála a résztvevőknek. Köszönöm, hogy együtt ünnepeltünk. Köszönet vezetőtársaimnak a sok önzetlen munkájukért, és Molnár Ambrus lelkesz úrnak hogy ismét befogadtak minket . Öröm volt együtt lenni. Jövőre veletek ugyanitt.

Scroll to Top