Mozgáskorlátozottak Balassagyarmati Egyesülete

Egyesület indulója

Ezúton szeretnék szívből jövő köszönetet mondani a Digitális Oktatás program minden résztvevőjének, valamint kiváló oktatóinknak, Pásztor Ildikónak és Bencének.

Miközben én igazoltan távol voltam, Ti nem tétlenkedtetek: a mesterséges intelligencia segítségével megalkottátok az Egyesület indulóját, ráadásul olyan figyelmesek voltatok, hogy engem is belecsempésztetek a dalszövegbe. Így végül mégsem maradtam le teljesen az alkotófolyamatról. 😊

Köszönöm ezt a kedves meglepetést, a kreativitást, a lelkesedést és azt a közösségi szellemet, amely ismét bebizonyította, milyen fantasztikus csapat vagyunk.

Nagyon aranyosak vagytok, büszke vagyok Rátok, és örülök, hogy ilyen nagyszerű emberekkel dolgozhatok együtt!

Köszönettel és szeretettel:
Rita

Scroll to Top